P.SHINE Flower Kit Twinkle - malá sada zákaznická

Neohodnoceno
 
 
Dostupnost Momentálně nedostupné
Cena 463 Kč bez DPH
560 Kč
Kód produktu 690003
Výrobce P.Shine
Kategorie P.SHINE
Položka byla vyprodána...
 

P.SHINE Flower Kit Twinkle - malá sada zákaznická

Slouží pro domácí použití.

Sada obsahuje:

  • 1x Twinkle - leštící dvousložková tekutina
  • 1x jelenicová leštička
  • 1x pilník zelený tenký
  • 3x pilník bílý

 

Aplikace:

Před samotnou aplikací P.SHINU je velmi důležitá celková uprava nehtů. Nehty se očistí, odstraní se záděrky a upraví se tvar. Následuje aplikace P. Shinu. Pomocí pilníku zbrousíme celý povrch nehtů, odstraníme přírodní lesk.

Twinkle tekutinu pořádně protřepeme a nakapeme malé množství na nehet. Jednosměrnými tahy zapracujeme do nehtu.

Po aplikaci P. Shinu nehty můžeme nalakovat. Avšak i přírodní nehty ošetřené touto kúrou vypadají skvěle a mají přirozený lesk - není nutná další úprava.

Doplňujeme pravidelně každých 14 dnů.

 

Japonská péče je vhodná pro většinu nehtových skupin - roztřepené, lámavé i nerostoucí nehty. Kůra podporuje prokrvení a zdravý růst nehtů. Hlavními složkami P. Shinu je včelí pyl a křemičitá hlinka, které se nanášejí na nehet speciální leštičkou a zalešťují se. Na nehtu se vytvoří ochranná vrstva, která nehet vyživuje. Rozdíl je viditelný ihned po první aplikaci, nehet získá přirozený lesk.

Aplikaci P.SHINU nedoporučujeme na tenké nebo zničené nehty po gelové nebo akrylové modeláži. Před použitím japonské péče P.SHINE by nehty měli být zregenerované a zdravé.

Podobné produkty

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
Avatar autora složení 24.4.2017 21:02
Dobrý den, jaké je prosím složení leštící tekutiny Twinkle? Jedná se stále o čistě přírodní produkt, nebo jsou již přítomny nějaké konzervanty a jiné chemické složky?