Barevný UV gel Fantasy Color 5g - Black Jack

11 hodnocení
 
  • 1 z 2
 
Dostupnost Momentálně nedostupné (3 ks)
Cena 90 Kč bez DPH
109 Kč
Kód produktu 152102
Značka Ráj nehtů Fantasy line
Kategorie Barevné UV gely
 

Barevný UV gel Fantasy Color 5g - Black Jack

Odolný a flexibilní UV gel s velmi dobrou přilnavostí profesionální kvality. Barevný UV gel Fantasy Color s jedinečnou paletou moderních barev. Bez problému je možné do gelu vmíchat různá zdobení, vhodný také k mixování s jinými gely. Gel neobsahuje kyselinu! Vzhledem k odstranění kyseliny akrylové má výsledný produkt lepší účinky na nehtovou ploténku, než standardní UV gely.

Středně hustá viskozita, samonivelační - poskytuje vysoký komfort při práci.

Vytvrzení: 36Watt / 2 minutyPodobné produkty

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
E Avatar autora 15.8.2017 16:01
S tímto gelem jsem spokojená. Krásně kryje, neměla jsem s ním žádné problémy
A Avatar autora 9.6.2015 17:01
Dobrý den, mám úplně stejný problém s tímto gelem jako Iv. Koupila jsem ho ve slevě, tak jsme myslela, že to bude tím, ale asi nějaká chyba série nebo nevím. Nedokážu si to vysvětlit, jelikož ostatní gely, které mám mi tento problém nedělají
K Avatar autora Re: 11.7.2016 13:01
Dobrý den, UV gely nejsou v akci z důvodu blížící se expirace ani jiné vady, jedná se o vybranou měsíční akci na konkrétní produkty. UV gel je v naprostém pořádku, jedná se pouze o problém, který dělají všechny silně pigmentované gely. Nejvíce se tento problém s vytvrzováním děje právě u černých UV gelů. V tomto případě je nutné nanášet velice tenké vrstvy, které je třeba řádně vytvrdit. Pokud nanesete silnější vrstvy, které jsou špatně vytvrzené tak vznikne na povrchu právě "slupka" , pod kterou zůstane gel mokrý.
I Avatar autora 11.3.2015 22:42
Dobrý den, mám tento gel, ale mám s ním problémy. Po vytvrzení pod UV lampou po dobu 2-3 minuty mi jen vznikne pevná slupka, pod kterou je vše tekuté. Nanášela jsem i malou vrstvu a vytvrzovala delší dobu,ale stále celý nezaschne a nevím co s ním mám dělat. Předem děkuji za odpověď.