Velice nás těší váš velký zájem o nákupy u nás ❤️ Počítejte prosím s možným zpožděním odeslání objednávek 1-2 dny, děláme vše pro to, abychom je doručili co nejdříve. Děkujeme

P.SHINE Flower Kit - malá sada pro zákaznice

24 hodnocení
 
 
Dostupnost Momentálně nedostupné
325 Kč
Kód produktu 690004
Značka P.Shine
Kategorie P.SHINE
Položka byla vyprodána...
 

P.SHINE Flower Kit - malá sada pro zákaznice

Slouží pro domácí použití.

Sada obsahuje:

  • 1x pasta
  • 1x leštič na pastu
  • 1x pilník růžovo zelený

 

Aplikace:

Před samotnou aplikací P.SHINU je velmi důležitá celková uprava nehtů. Nehty se očistí, odstraní se záděrky a upraví se tvar. Následuje aplikace P. Shinu. Růžovou stranou P.SHINE pilníčku vyhladíme celý povrch nehtů, odstraníme přírodní lesk. Zelenou stranou pilníčku doupravíme tvar nehtů.

Špachtličkou naneseme malé množství pasty po celé délce leštičky určené na pastu. Jednosměrnými tahy zapracujeme pastu do nehtu až do vysokého lesku.

Po aplikaci P. Shinu nehty můžeme nalakovat. Avšak i přírodní nehty ošetřené touto kúrou vypadají skvěle a mají vysoký lesk - není nutná další úprava.

Doplňujeme pravidelně každých 14 dnů.

 

Japonská péče je vhodná pro většinu nehtových skupin - roztřepené, lámavé i nerostoucí nehty. Kůra podporuje prokrvení a zdravý růst nehtů. Hlavními složkami P. Shinu je včelí pyl a křemičitá hlinka, které se nanášejí na nehet speciální leštičkou a zalešťují se. Na nehtu se vytvoří ochranná vrstva, která nehet vyživuje. Rozdíl je viditelný ihned po první aplikaci, nehet získá velmi vysoký lesk.

Aplikaci P.SHINU nedoporučujeme na tenké nebo zničené nehty po gelové nebo akrylové modeláži. Před použitím japonské péče P.SHINE by nehty měli být zregenerované a zdravé.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
M Avatar autora 25.2.2014 16:10
Dobrý den, chtěla jsem se zeptat, zda není potřeba ještě nanést pudr na nehty nebo stačí jen opravdu ta pasta? Děkuji.
K Avatar autora Re: 25.2.2014 16:10
Dobrý den, jedná se o malou sadu, kde stačí použít pastu dle daného návodu.