Zdobení nehtů, Nail Art, Nehty

Fotogalerii zdobení nehtů naleznete zde.

Velmi tvůrčí až uměleckou činnost při nehtové modeláži představuje zdobení nehtů. Lze zdobit gelové, akrylové i přírodní nehty. Ráj nehtů vám poskytne nejrůznější možnosti, čím si lze vaše nehty ozdobit. Tak můžete svým nehtům dodat šmrnc, originálnost a zajímavý vzhled, který bude vaše okolí obdivovat.
V Ráji nehtů pro vás mámě přichystané kvalitní a trendy razítka na nehty Moyou, pomocí kterých vytvoříte krásné a stejně vypadající obtisky s nejrůznějšími obrázky. Na vaše nehty můžete také nalepit samolepky na nehty nejčastěji s motivy květin či ornamentů, ať už v barevném, tak v černém provedení. Nabízíme rovněž dekorační šablony k jednoduchému zdobení nehtů. Aplikace těchto ozdob je velmi jednoduchá a zvládne to každá z vás. Výběr samolepek, šablon a razítek je velmi pestrý a jistě si u nás vyberete váš oblíbený motiv.
Třpytivý vzhled dodají vašim nehtům kamínky nebo glittry. Pořídit si je můžete v krásných pestrých i jemných barvách, rovněž v různých tvarech. Kamínky i glittry máme v naší nabídce za lákavé ceny. S těmito ozdobami se budou vaše nehty třpytit, lesknout a zaručeně celkový vzhled nehtů ještě více pozvednou.
Inspiraci pro vaše nehty můžete čerpat v naší fotogalerii nehtů.

 

Nejprodávanější

9
3125193125
Značky
 

Stránka 1 z 26 - 929 položek celkem

Další produkty

Stránka 1 z 26 - 929 položek celkem