Časté dotazy

Časté dotazy k průběhu nákupu:

Jak rychle mi bude objednávka doručena?

Objednávky přijaté v pracovní dny v dopoledních hodinách odesíláme zpravidla ještě v den přijetí objednávky. Objednávky přijaté později nebo přijaté o víkendech a svátcích odesíláme následující pracovní den. Objednávka Vám bude doručována následující pracovní den od odeslání. Pokud tedy objednáte například ve středu dopoledne, bude Vám objednávka doručována již ve čtvrtek.

Jaké nabízíte způsoby dopravy a platby?

Vše o způsobech dopravy a platebních možnostech se dozvíte zde.

Jaká je záruka na zboží, co dělat v případě reklamace?

Na veškeré zboží máte záruku 24 měsíců. Nepoužité zboží můžete vrátit během 14 dní bez udání důvodu. Jak postupovat při reklamaci se dozvíte na této stránce.

Časté dotazy ke zboží:

Jaký druh náhradních 9W zářivek potřebuji pro mojí UV lampu?

Pokud Vaše zářivky při zapnutí lampy problikávají jako klasické zářivky, tak potřebujete zářivky s pomalým startem značené (A). Pokud se Vaše zářivky rozsvicí okamžitě potřebujete zářivky s rychlým startem značené (DC). Klasické tunelové bílé lampy bez displeje obvykle pracují se zářivkam s pomalým startem (A), UV lampy s displejem obvykle pracují se zářivkami s rychlým startem (DC).

Chci začít s modeláží umělých nehtů, můžete mi poradit?

Všem začínajícím nehtařkám můžeme doporučit naše sady na gelové a akrylové nehty. Sady obsahují vše co je potřeba pro modeláž nehtů. Součástí každé sady je i podrobný návod, který najdete také na našich stránkách.

Jaká je země původu gelů, akrylů a ostatní chemie obsažené v nehtových sadách?

Jedná se o kvalitní výrobky původem z Německa.

 Zboží o které mám zájem je "Momentálně nedostupné", kdy bude zboží skladem?

Ohledně dostupnosti zboží nás prosím kontaktujte přes kontaktní formulář na stránce daného produktu kliknutím na "Dotaz na prodavače" nebo přes formulář, email nebo telefon viz. stránka kontakty.