Nástroje a pomůcky pro gelové nehty a modeláž nehtů

Bez speciálních nástrojů a pomůcek krásné nehty vytvořit nelze. K tomu, aby byly vaše nehty přirozené, dokonalé a tvarově upravené, potřebujete určité pomocníky. V našem e-shopu jsou tyto nástroje a pomůcky k dostání za velmi lákavé ceny.
Jak vaše přírodní, tak gelové nehty či akrylové nehty je nutné zastřihávat a perfektně zarovnat. Proto jsou důležitou částí vaší výbavy pro dokonalé nehty pilníky, brusky, nůžky nebo kleště. Výběr v Ráji nehtů je velmi pestrý a každá z vás si může vybrat to, co bude přesně vyhovovat vašim nehtům.
K přípravě gelových či akrylových nehtů je zapotřebí mít štětec k aplikaci gelu či akrylu. Rovněž k očištění nehtů nebo ke zdobení vám pomůžou speciální štětce. I takové štětečky u nás najdete. Je možné si zakoupit celou sadu štětců či jednotlivé štětečky samostatně. Námi nabízené štětce jsou vyrobeny jak z umělého, tak z přírodního vlasu Kolinsky a nalézt zde můžete štětce nejrůznějších tvarů.
Pro vaši výbavu na nehty nabízíme kosmetické kufříky, kde si můžete vše uložit a mít pohromadě. Ke snadnější práci při tvorbě nehtů se vám mohou hodit nádoby, misky, dózy apod.

 

Nejprodávanější

2
289501228950
Značky
 
 

Stránka 1 z 10 - 358 položek celkem

Další produkty

Stránka 1 z 10 - 358 položek celkem