Smoke pigment - Neon Yellow

Kód: 716403
Neohodnoceno
Značka: Ráj nehtů
45 Kč
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
25.7.2024

Detailní informace

Detailní popis produktu

Smoke pigment - Neon Yellow

Velmi jemný neonový pigmentový prášek je ideální k vytvoření kouřového efektu na nehtech. Vaše manikúra tak zazáří nádhernými kouřovými efekty a každá stylizace nehtů bude jedinečná. Úžasného efektu je velmi snadné dosáhnout a výsledek je ohromující. Využít ho také můžete na ombré či neonovou klasiku.

Použití:
  1. Připravte a vymodelujte si nehty klasickou modeláží UV gelem nebo gel lakem.
  2. Aplikujte oblíbený barevný UV gel nebo gel lak na nehet a nechte vytvrdit v UV lampě (nejlépe efekt kouře vynikne na černé barvě).
  3. Naneste druhou vrstvu barevného UV gelu nebo gel laku pro ještě sytější odstín.
  4. Otřete výpotek z gelu čističem aby nehty nelepily nebo aplikujte bezvýpotkový TOP vrchní UV gel nebo gel lak (doporučujeme Dry Top) a nechte vytvrdit v UV lampě.
  5. Použijte bílý gel či gel lak a tenkým štětečkem vytvořte na nehtu jemné obloukové linie. Poté pomocí čističe a štětce (nejlépe tvaru kočičí jazýček či do špičky) vzor "rozpijte", abyste dosáhli požadovaného efektu a vytvrďte v UV lampě po dobu 10 sekund.
  6. Nyní s pomocí aplikátoru či jemného štětce (nám se osvědčil štětec na oční stíny) jemně nanášejte vybranou barvu pigmentu Neon Smoke na vytvrzený lepkavý bílý UV gel či gel lak tak, aby se vytvořil kouřový efekt. Při aplikaci více barev jednotlivé barvy v přechodu lehce smíchejte štětečkem do sebe pro vytvoření ombré přechodu. Přebytek prášku odstraníme kartáčkem s jemnými štětinkami.
  7. Na závěr aplikujte TOP vrchní UV gel či gel lak pro fixaci pigmentu.

 

Neonový pigment je velice jemný prášek a jeho spotřeba je minimální! 

 Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: