Velká vánoční soutěž

Velká vánoční soutěž!

Chcete s námi soutěžit?

Zapojte se do naší velké vánoční soutěže na Facebooku a vyhrajte poukázky na nákup v našem e-shopu.  

1. soutěžte

Zapojit se můžete od 1.12.2017 do 18.12.2017, fotografie Vaší práce odesílejte skrz zprávy Vašeho Facebooku. 

2. zašlete fotografie Vaší práce

Do zpráv nám společně s jménem a příjmením zašlete fotku nehtů, na kterých bude použitý materiál z našeho sortimentu. Do zprávy také nezapomeňte uvést, které produkty jste použili.

3. výhra

Vyhlášení proběhne následující den, a to 19.12.2017. Výherci budou kontaktováni do zpráv a výherní fotky budou uveřejněny na naší FB stránce.

1. místo - Poukázka v hodnotě 1500,- Kč
2. místo - Poukázka v hodnotě 1000,- Kč
3. místo - Poukázka v hodnotě 500,- Kč
 
 
Nevíte jak nehty nafotit? Podívejte se do naší fotogalerie.
 
 
Pravidla soutěže:
  • Organizátor soutěže si vyhrazuje právo kontroly splnění všech podmínek pro účast v soutěži.
  • Účastník soutěže dává svojí účastí v soutěži souhlas organizátorovi soutěže ke zveřejnění a k použití zaslaných fotografií pro účely prezentace soutěže na webových stránkách Ráj nehtů, na internetové sociální síti Facebook a pro reklamní a marketingové účely.
  • Účastník soutěže uděluje organizátorovi soutěže souhlas se zpracováním jeho osobních údajů v rozsahu jméno, příjmení, adresa, emailová adresa, telefonní číslo pro účely organizace soutěže a v rozsahu nutném k tomuto účelu, včetně souhlasu se zveřejněním jména a příjmení na internetové sociální síti Facebook, v souladu se zákonem č. 101/2000 sb., o ochraně osobních údajů a zákonem č. 127/2005 sb., o elektronických komunikacích, v platném znění.
  • Účastník bude ze soutěže vyloučen v případě, že organizátor soutěže zjistí nebo bude mít oprávněné podezření, že účastník jedná podvodně, v rozporu s pravidly soutěže, pravidly komunikační sítě Facebook a/nebo dobrými mravy. Podvodné jednání je důvodem pro vyloučení účastníka soutěže ze soutěže. V případě vyloučení účastníka ze soutěže z jakéhokoliv důvodu jeho nárok na výhru zaniká. V případě, že se takový účastník stane i přes uvedené skutečnosti výhercem v soutěži, nemá nárok na výhru a výhra mu nebude předána.