UV/LED Lampa OCHO NAILS 8 84W černá

Kód: 120191
2 hodnocení
1 090 Kč
Skladem (2 ks)
Můžeme doručit do:
16.7.2024

Detailní informace

Detailní popis produktu

UV/LED Lampa OCHO NAILS 8 84W černá


Lampa na nehty Ocho Nails 8 umožňuje díky svým praktickým funkcím snadné provádění manikúry a pedikúry s hybridními laky, gely nebo jinými UV světlem vytvrzovanými produkty. Rovnoměrně rozmístěné LED diody a použitá technologie Dual Led zaručují dokonalou fixaci úpravy nehtů. Díky snadnému použití a užitečným funkcím je lampa ideální pro profesionální i domácí použití.
 
Dokonalé vytvrzení gelů a hybridních laků zajišťuje 42 vhodně umístěných LED diod - bez tzv. mrtvé zóny. Uzavřený tvar, takzvaná "kabinka", na níž je konstrukce tohoto modelu založena, umožňuje přesnější a rychlejší vytvrzení nehtového designu. Díky použité technologii Dual Led diody vyzařují světlo dvou vlnových délek, čímž neunavují oči a poskytují přístroji široký rozsah záření. Zvolená řešení usnadňují správné vytvrzení i těch nejnáročnějších produktů a umožňují dosáhnout i na ta nejhůře dostupná místa na nehtové ploténce.

Lampa je vybavena časovačem se třemi naprogramovanými pracovními časy: 30s, 60s a 120s (tzv. "Low Heat Mode"), které se odpočítávají na přehledném digitálním displeji. Vestavěný snímač pohybu automaticky aktivuje lampu vložením ruky či nohy, přičemž maximální doba svícení je 120s. Tato funkce se aktivuje, i když není zvolen žádný režim a na displeji se zobrazuje uplynulá doba vytvrzování. Díky tomu lze dobu vytvrzování libovolně přizpůsobit dle potřeb. Pokud je navíc zvolen výše zmíněný systém "Low Heat Mode", lampa se během vytvrzování zahřívá pomaleji a postupně se zvyšuje její výkon. To zabraňuje jakémukoli pocitu pálení nebo horka během použití. 
 
Pečlivě vybrané funkce, matná povrchová úprava a klasická černá barva dělají z lampy vkusný a zároveň mimořádně praktický prvek vybavení salonu. Vhodné rozměry umožňují volné umístění celé ruky nebo nohy do lampy během procedury. To zajišťuje účinné a rovnoměrné vytvrzení produktů a snižuje riziko vzniku alergií. Má snadno odnímatelnou spodní část, což znatelně usnadňuje umístění chodidla pod lampu při pedikúře. Tato funkce se také skvěle uplatní při čištění nebo dezinfekci přístroje.
 
Technická specifikace:
Maximální spotřeba energie: 84W
Počet LED: 42 DUAL LED diod
Vestavěný digitální displej
Časovací tlačítka: 30s, 60s a 120s
Bezbolestný režim
Pohybový senzor
Odnímatelná spodní část lampy
Světelné pásmo: 365 nm, 405 nm
Životnost: 50000 hodin
Rozměry: 235 x 215 x 125 mm
 

Doplňkové parametry

Kategorie: Kvalitní UV lampy na gelové nehty
Záruka: 24 měsíců

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: