Zoya NM Gelie-Cure Travel kit + Mini LED lampa

Kód: Z31001
Tip
14 hodnocení
Značka: Zoya
1 290 Kč
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
18.6.2024

Detailní informace

Detailní popis produktu

 GelieCure_LandingPage800x912-CZ

Zoya NM Gelie-Cure Travel kit + Mini LED lampa
Kompletní set pro perfektní gelovou manikúru bez poškození přírodního nehtu. Patentovaný systém pro opravu poškozených nehtů během tří jednoduchých kroků. Semigelová vrstva slouží k uzamčení léčebných látek a jako ochrana nehtů. Výsledkem je jejich přirozený a zdravý vzhled. Nehty můžete nechat přirozené nebo aplikovat barevný lak Zoya, kterému poskytne Gelie-Cure perfektní základ.

Set obsahuje: 
Rescue Serum 7ml
Repair Base 7ml
Naked Gelie 7ml
Clear Shine 30ml
Remove+ 15ml
3-stranný pilník
Pomerančové dřívko
Ubrousky
Fólie pro odstranění gelu
Vatové tampónky
Mini LED lampa (USB)
 
Postup aplikace:
 
1.  Použijte přiložený pilník k úpravě tvaru nehtu a zahlaďte veškeré roztřepené konce. Nepilujte nerovnosti a rýhy v nehtu, ty vyplní Gelie-Cure.
2.  Na ukazováček aplikujte kapku Rescue séra o velikosti hrášku. Na každou ruku budete potřebovat polovinu daného množství. Nedávejte séra zbytečně moc, lepší méně než více. Důkladně vmasírujte.
3.  Aplikujte tenkou vrstvu Repair Base přímo na Rescue Serum. Nanášejte stejně jako běžný lak na nehty. 
4.  Nakonec naneste vrstvu Naked Gelie po celém nehtu a rovněž „uzamkněte“ volný okraj. Ujistěte se, zda jste ponechali malý prostor mezi kůžičkou a Naked Gelie, v případě potřeby přebytky odstraňte pomocí oranžového dřívka ještě před vytvrzením. Nehty vytvrdíme v UV lampě.
5.  Nastříkejte Clear shine na přiložené bezvláknité čtverečky a očistěte každý nehet tak, aby na něm nezůstaly žádné nečistoty po vytvrzování.
6.  Vaše Gelie Cure manikúra je nyní hotová a pokud chcete, vyberte si svůj oblíbený Zoya lak a můžete lakovat.
 
 
Odstranění:
 
Namočte vatové tampónky v Zoya Remove+ a položte je na každý nehet. Zabalte do alobalu tak, aby folie těsně přiléhala k celému nehtu. 

Ponechte na nehtech po dobu dvou minut. Stáhněte folii krouživými pohyby z prstu. Gelie-Cure se odstraní bez poškození nehtu. Pokud jste aplikovali silnější gelovou vrstvu, rozbalte alobal a pomocí namočeného vatového tampónku odstraňte poslední zbytky. 

 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: