P.SHINE profesionální velká sada

Kód: 690001
109 hodnocení
Značka: P.Shine
990 Kč
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
18.6.2024

Detailní informace

Detailní popis produktu

P.SHINE velká sada profesionální

Sada obsahuje:

  • 1x pasta
  • 1x pudr
  • 1x leštič na pastu
  • 1x leštič na pudr
  • 3x pilník růžovo zelený
  • 1x hadřík pro čištění
  • 1x umělohmotná špachtlička k nanášení pasty či pudru

 

Aplikace:

Před samotnou aplikací P.SHINU je velmi důležitá celková uprava nehtů. Nehty se očistí, odstraní se záděrky a upraví se tvar. Následuje aplikace P. Shinu. Růžovou stranou P.SHINE pilníčku vyhladíme celý povrch nehtů, odstraníme přírodní lesk. Zelenou stranou pilníčku doupravíme tvar nehtů.

Špachtličkou naneseme malé množství pasty po celé délce zelené leštičky určené na pastu. Jednosměrnými tahy zapracujeme pastu do nehtu až do vysokého lesku. Stejným způsobem postup opakujeme s pudrem a růžovou leštičkou určenou pro pudr. Použitím pudru docílíme delší životnosti kúry.

Po aplikaci P. Shinu nehty můžeme nalakovat. Avšak i přírodní nehty ošetřené touto kúrou vypadají skvěle a mají vysoký lesk - není nutná další úprava.

Doplňujeme pravidelně každých 14 dnů.

 

Japonská péče je vhodná pro většinu nehtových skupin - roztřepené, lámavé i nerostoucí nehty. Kůra podporuje prokrvení a zdravý růst nehtů. Hlavními složkami P. Shinu je včelí pyl a křemičitá hlinka, které se nanášejí na nehet speciální leštičkou a zalešťují se. Na nehtu se vytvoří ochranná vrstva, která nehet vyživuje. Rozdíl je viditelný ihned po první aplikaci, nehet získá velmi vysoký lesk.

Aplikaci P.SHINU nedoporučujeme na tenké nebo zničené nehty po gelové nebo akrylové modeláži. Před použitím japonské péče P.SHINE by nehty měli být zregenerované a zdravé.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: