AVON Regenerační krém na popraskané paty XXL
Kód: 850146Související produkty
Změkčovač se používá nejen ke změkčení kůžiček nehtů, ale i pro jejich výživu.
Zoya Get Even Ridge Filler je moderní zahlazující podkladový lak, který vyrovná nerovnosti nehtů a udrží barevný lak na svém místě.
Praktické pouzdro na pilník na nehty vhodné do kabelky nebo na cestování.
Japonský brusný papír profesionální kvality, 4x delší životnost než standardní pilník, použití na gelové i akrylové nehty, omyvatelný a dezinfikovatelný.
Nehtový olejíček s kapátkem k výživě nehtů a nehtové kůžičky, s květinovou vůní.
Pohodlný sprej urychlí zaschnutí laku na nehty na 60 vteřin.
Jemnější pilník vhodný na gel i akryl.
Olejíček na nehty slouží k vyživě nehtů a dodá pružnost nehtové kůžičce. Vhodný zejména jako regenerace nehtového lůžka po modeláži nehtů.
Japonský brusný papír profesionální kvality, 4x delší životnost než standardní pilník, použití na gelové i akrylové nehty, omyvatelný a dezinfikovatelný.
Antifungi Silver Gel se stříbrem a citronem proti mykózám a plísním je součástí regenerační péče o nehty z řady AMOENÉ.
Detailní popis produktu
AVON Regenerační krém na popraskané paty v XXL balení
Regenerační krém na popraskané paty s hydratačním komplexem, vitaminem E a ureou pokožku nohou zvláčňuje až na 24 hodin.
Krém na hrubou pokožku a mozoly s AHA kyselinami a kyselinou mléčnou.Účinně odstraňuje odumřelé kožní buňky, hydratuje a zjemňuje hrubou pokožku nohou.
Hydratační noční péče s vitaminem E a zklidňující levandulí. Intenzivně hydratuje pokožku a zanechává ji příjemně hebkou na dotek.
Intenzivně hydratační krém s ureou a glycerinem hydratuje velmi suchou pokožku a zjemňuje hrubá místa. Složení obsahuje přírodní mátový olej, který pokožku příjemně osvěžuje.
Obrušující krém na paty s přírodní pemzou, s práškem ze skořápek vlašských ořechů a antiseptickým vavřínovým olejem.
Zjemňující krém na nohy s vůní vanilky a praženého makadamového oříšku
Obnovující krém na nehtovou kůžičku s AHA kyselinami, které napomáhají odstraňovat ztvrdlou a hrubou kůžičku kolem nehtů. Vyživuje a chrání kožní bariéru díky vitaminu E a oleji ze slunečnicových semínek.
Pohodlný sprej urychlí zaschnutí laku na nehty na 60 vteřin.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
