Odsávačka prachu Promed + extra filtr, mřížka a ručník

Kód: 450201
23 hodnocení
Značka: Promed
ZDARMAZDARMA
Odsávačka prachu Promed + extra filtr, mřížka a ručník
3 250 Kč
Skladem (3 ks)
Můžeme doručit do:
19.7.2024

Detailní informace

Detailní popis produktu

Odsávačka prachu s Mikrofleece filtrem Promed

Součást balení:

  • Odsávačka Promed s Mirkofleece filtrem (včetně filtru a mřížky)
  • Náhradní 1ks filtr navíc (celkem tedy 2ks v balení)
  • Náhradní 1ks mřížka navíc (celkem tedy 2ks v balení)
  • Ručník se značkou Promed - 50x30cm, 100% bavlna
Nevyplňujte toto pole:
L Avatar autora 28.1.2014 14:49
Líbí se mi,může to být super.
D Avatar autora 20.2.2014 11:25
Chci se informivat jaké máte zkušenosti s odavačkou Promed-hlavně mě zajímá jak je hlučná a jestli odsává dobře gel při odstranování gelu bruskou.Mám odsavačku obyčejnou-moc neodsává proto uvažuji o koupi odsavačky Promed.
H Avatar autora 20.2.2014 11:25
Prosila bych o sdělení, jak často se musí měnit filtr, zda se dá použít opakovaně a nebo zda se musí po nějaké době zakoupit nový a vyměnit. Děkuji.
J Avatar autora Re: 20.2.2014 11:26
Prachový filtr odsávačky je potřeba měnit dle intenzity používání a vždy za nový.
Avatar autora 2.6.2014 08:33
Odsávačku mám, když je filtr čistý odsává dobře, dokonce bych řekla výborně a to jak při práci s bruskou, tak s pilníkem. Slyšet samozřejmě je, ale nijak strašné to není. K příspěvkům výše chci doplnit, že filtr bohatě stačí vysát vysavačem, je pak "jako nový". Kupovat pokaždé nový je zcela zbytečné. Také jsem někde četla, že jej lze vyprat a nechat zcela uschnout - to jsem ale nikdy nezkoušela. Vysavač mi přijde dostačující. Ještě malá poznámka, co se týká "konstrukce. Přístup do "těla" odsávačky mi připadá, obzvlášť vzhledem k ceně, zcela nedostatečný!! Lze zezadu vysunout jakési "platíčko", do kterého by měl prach, který projde přes filtr padat. Faktem je, že prach se usazuje i v mnoha záhybech a po stranách, odkud je prostě a jednoduše nedostanete. Po asi 3 , možná 4 letech používání mi přestal přístroj náhle fungovat. Neměla jsem radost z toho, že budu muset pořídit nový, ale co zbývalo. Naštěstí mám šikovného manžela, který se podíval dovnitř. Háček je v tom, že spodní strana drží na zbytku odsávačky ne jen 4 šrouby, ale je také celá přilepena! Můj muž ji ale dokázal "odtrhnout, aniž by přístroj poškodil (sám ale "cedil" krev :-( ) Zjistili jsme, že jediným důvodem proč přístroj nešel, byl prach, který projde přes filtr, po léta shromažďovaný v útrobách přístroje na místech, odkud jej, pokud neuděláte to co my, nemáte šanci dostat. Prach jsme vysypali a přístroj opět běží jako nový... Toto konstrukční řešení považuji u tohoto přístroje vzhedem k ceně a kvalitě jako velký nedostatek! Jinak odsává výborně, z tohoto směru určitě doporučuji...