Proč potřebujeme váš souhlas? Například k tomu, abychom si pamatovali, co máte v košíku, abyste snadno zjistili stav objednávky a nemuseli se pokaždé přihlašovat, abychom vás neobtěžovali nevhodnou reklamou.
Kulička DUO silný a střední hrot. Používá se k nanášení bílého nebo barevného gelu na špičky nehtů při francouzské manikúře. Ideální pomocník k aplikaci zdobení na nehet.
Plastový dávkovač s pumpičkou - 175 ml. Praktická nádobka na tekutiny s dávkovací pumpičkou k jednoduché aplikaci čističe do buničiny pouhým přiložením a stlačením. Vhodné i pro přípravky obsahující aceton.
Keramická fréza - kužel jemný (červený) pasuje téměř do všech brusek na trhu. Ideální pro odstranění gelového, akrylového nebo hybridního laku nebo tvarování prodloužených nehtů. Možno použít i při pedikúře.